کیس و قطعات اصلی داخل کیس
قطعات اصلی خارجی کیس
لوازم جانبی کامپیوتر
 
با ما تماس بگیرید ۰2191005666
0
نام ایسوس الهام گرفته از پگاسوس، همان اسب بالداری که نماد خرد و اندیشه در یونان باستان است.برند ایسوس از بزرگ‌ترین شرکت‌های تولیدکنندهٔ رایانه و تجهیزات جانبی آن در دنیاست که توسط چهار مهندس کامپیوتر که سابقاً در شرکت «اِیسر» فعالیت می‌کردند در تاریخ ۲ آوریل ۱۹۹۰ در تایوان تأسیس شد. محصولات اصلی این شرکت شامل مادربرد، مادربورد سِرور، رایانهٔ شخصی، سیستم سِرور، لپ‌تاپ و تغریبا تمام قطعات سخت افزاری کامپیوتر است.اما محصولات یک شرکت هیچ‌گاه ساختار و هویت یک برند را تشکیل نمی‌دهند.

هویت برند ایسوس بر مبنای چهار رکن اصلی پایه گذاری شده است که با نام ASUS DNA شناخته می‌شوند. DNA ایسوس شامل پایه‌های اساسی کاری، صداقت، پشتکار، چابکی و شجاعت، «تمرکز بر اصول و نتایج»، «زیبایی و نوآوری» و «تفکر ناب» است.
تفکر نابی که نه فقط در گفتار بلکه در عمل نیز دیده می‌شود و به وضوح در تمام مراحل طراحی، رشد و توسعه یک شرکت به چشم می‌خورد.این‌ها همه بخشی از فرمول موفقیت ایسوس را می‌سازند.

بخش قابل توجه فرمول موفقیت ایسوس برگرفته از رعایت اصول و مبانی توسعه بازار است که پیروزی را برای برندها به ارمغان می‌آورد. کیفیت، سرعت، نوآوری، خدمات و البته هزینه، از یکسو و رعایت اصول خلاقیت و زیبایی‌شناسی از سوی دیگر فرمول موفقیت این برند را تشکیل می‌دهند.

مسئولیت‌های اجتماعی ایسوس به همین چند جمله اکتفا نمی‌کند بلکه بهره‌مندی از درک نیازهای متنوع کاربران در سنین مختلف و در تمام نقاط جهان ماموریت ایسوس را تکمیل میکند.
مشاهده بیشتر
خانه دسته‌بندی‌ سبد خرید جستجو ورود
دسته‌بندی‌ها
اطلاعات بیشتر
حساب کاربری
به وبسایت جدید لیون کامپیوتر خوش آمدید، در صورتی که قبلا در سایت حساب کاربری داشته‌اید، لطفا بر روی گزینه "بازنشانی رمز عبور" کلیک کنید و پس از تایید شماره تلفن و ایمیل خود، رمز عبور جدیدی تعیین کنید. بازنشانی رمز عبور