کیس و قطعات اصلی داخل کیس
قطعات اصلی خارجی کیس
لوازم جانبی کامپیوتر
لوازم جانبی کامپیوتر
لوازم جانبی کامپیوتر
با ما تماس بگیرید ۰2191005666
0
برند کورسیر (Corsair) را اغلب افراد با حافظه‌های محبوب این کمپانی می‌شناسند.شرکتی آمریکایی که اغلب تولیدات اصلی آن شامل قطعات جانبی و لوازم کامپیوتری است.
اندی پاول شخص اول و آخر این برند است.مردی که نه تنها به عنوان موسس کورسیر بلکه به عنوان مدیر اجرایی، مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره این برند نیز شناخته می‌شود.
پاول را نه فقط علاقه‌مندان به حوزه تکنولوژی بلکه دوستداران موسیقی نیز می‌شناسند.شخصیکه در سال 1963 چشم به جهان گشود و ترانه‌سرا و نوازندگی او در بریتانیا زبان زد خاص و عام است.
اندی در ژانویه 1994 تصمیم گرفت تا با ورود به عرصه تکنولوژی چاش جدیدی را برای خود ایجاد کند.از همین جهت دست به تاسیس برند کورسیر زد و دفتر مرکزی این کمپانی را در فریمونت کالیفرنیا بننهاد.
کورسیر رفته رفته بر میزان محبوبیتش به واسطه کیفیت خوب محصولات افزوده شد تا جایی که شهرت جهانی یافت و توانست بازارهای جهانی را با نام این برند تحت تاثیز قرار دهد.
درآمدی که کورسیر در سال 2011 از ورود به بازارهای جهانی کسب کرد رقمی بالغ بر 455 میلیون دلار را نشان داد که پس از محاسبه سود خالص 19.36 میلیون دلاری این شرکت از فروش تجهیزات محصولات خود، تحصین همگان را برانگیخت.
مجموع دارایی کورسیر تا سال 2011 مبلغی حدود 126 میلیون دلار بود.
مشاهده بیشتر
خانه دسته‌بندی‌ سبد خرید جستجو ورود
دسته‌بندی‌ها
اطلاعات بیشتر
حساب کاربری
به وبسایت جدید لیون کامپیوتر خوش آمدید، در صورتی که قبلا در سایت حساب کاربری داشته‌اید، لطفا بر روی گزینه "بازنشانی رمز عبور" کلیک کنید و پس از تایید شماره تلفن و ایمیل خود، رمز عبور جدیدی تعیین کنید. بازنشانی رمز عبور