کیس و قطعات اصلی داخل کیس
قطعات اصلی خارجی کیس
لوازم جانبی کامپیوتر
لوازم جانبی کامپیوتر
لوازم جانبی کامپیوتر
با ما تماس بگیرید ۰2191005666
0
کروشیال به عنوان مارک میکرون، یکی از بزرگترین تولیدکنندگان حافظه در جهان، کیفیت و تخصصی را که برای 40 سال به علاوه در رایانه های جدید تعبیه شده است، به شما ارائه می دهند و متوجه تفاوت خواهید شد.

کروشیال با اسم خود به معنی “حیاتی ” به عنوان یک شرکت مشاوره طراحی نیمه هادی تاسیس شد. دلیل انتخاب این اسم این بود که سیستم‌ها بدون قسمت ذخیره سازی (حافظه ) کار نخواهند کرد. در آن زمان هیچکدام از تولیده کننده های اصلی حافظه را بصورت مستقیم به مصرف کنندگان نمی‌فروختند و انها اساسا حافظه ها را به تولید کنندهای سیستم ها میفروختند و این شرکت بر این باور است که انها این تغییر را ایجاد نموده اند. شرکت Crucial با دید شروع نمودند که مهارت ها و تخصص ها را که اختیار سازندگان سیستم ها بود به بازار عرضه نمایند و این یک ایده بزرگی بود که با کم شروع کردند و نمیدانند که این ایده انها را به کجا خواهد برد.


میکرون در بویز، آیداهو، در سال 1978 توسط وارد پارکینسون، جو پارکینسون، دنیس ویلسون و داگ با بودجه اولیه شرکت توسط تاجران محلی آیداهو ، تام نیکلسون ، آلن نوبل ، رودلف نلسون و رون یانک تأمین شد. و فقط چند سال بعد کوچکترین DRAM 256K دنیا را معرفی کرد و در Fortune 500 جایگاهی کسب کرد و از طریق نوآوری های فناوری، مشارکت های کلیدی و خریدهای استراتژیک در سراسر جهان به طور مداوم به یک رهبر صنعت تبدیل شد.
مشاهده بیشتر
خانه دسته‌بندی‌ سبد خرید جستجو ورود
دسته‌بندی‌ها
اطلاعات بیشتر
حساب کاربری
به وبسایت جدید لیون کامپیوتر خوش آمدید، در صورتی که قبلا در سایت حساب کاربری داشته‌اید، لطفا بر روی گزینه "بازنشانی رمز عبور" کلیک کنید و پس از تایید شماره تلفن و ایمیل خود، رمز عبور جدیدی تعیین کنید. بازنشانی رمز عبور