کیس و قطعات اصلی داخل کیس
قطعات اصلی خارجی کیس
لوازم جانبی کامپیوتر
لوازم جانبی کامپیوتر
لوازم جانبی کامپیوتر
با ما تماس بگیرید ۰2191005666
0
همه چیز از سال 1995 آغاز شد، زمانی که برند دی نت مجوزهای عملیاتی خود را برای راه اندازی سرویس خود به عنوان یک ارائه دهنده خدمات اینترنت (ISP) از وزارت پست و ارتباطات راه دور دریافت کرد. طی یک سال شرکت دی نت به سرعت به عنوان بازیگر اصلی در صنعت اینترنت تبدیل شد. این موفقیت به دلیل تصمیم مدیریت برای ارائه دسترسی به اینترنت با سرعت هشت برابر سریعتر از سایر شرکتهای ISP موجود در آن زمان بود. ستون فقرات اینترنتی که کلید اصلی D-NET می شود توسط کانال اصلی فیبر نوری پشتیبانی می شود و توسط ماهواره به طور مستقیم به ستون فقرات اینترنت در ایالات متحده متصل می شود. کل سیستم و شبکه توسط مشاوران فناوری اطلاعات بین المللی صوتی طراحی شده است که کمپانی دی‌نت را قادر می سازد تا به سرعت توسعه یابد و بتواند تعداد فزاینده ای از کاربران فردی و شرکتی را در خود جای دهد.
مانند بسیاری از شرکت های فناوری اطلاعات در جهان، تأسیس PT Core Mediatech یک حرکت دقیق مهندسی شده توسط شرکت مادر PT Dyviacom Intrabumi Tbk است تا بیشترین فعالیت را انجام دهد و بخش عمده ای از زیرساخت و راه حل فناوری اطلاعات در شرکت را به نهاد وابسته به خود تبدیل کند. با استفاده از بخش راه حل و زیر ساخت IT به PT Core Mediatech تبدیل می شود که همچنان برند معروف دی‌نت را با اجرای جدیدترین و در دسترس ترین فناوری برای مشتریان خود تقویت می کند.
مشاهده بیشتر
خانه دسته‌بندی‌ سبد خرید جستجو ورود
دسته‌بندی‌ها
اطلاعات بیشتر
حساب کاربری
به وبسایت جدید لیون کامپیوتر خوش آمدید، در صورتی که قبلا در سایت حساب کاربری داشته‌اید، لطفا بر روی گزینه "بازنشانی رمز عبور" کلیک کنید و پس از تایید شماره تلفن و ایمیل خود، رمز عبور جدیدی تعیین کنید. بازنشانی رمز عبور