کیس و قطعات اصلی داخل کیس
قطعات اصلی خارجی کیس
لوازم جانبی کامپیوتر
لوازم جانبی کامپیوتر
لوازم جانبی کامپیوتر
به دلیل تغییرات زیرساختی، تمامی سفارش‌های پرداخت شده از تاریخ 12 مهر 1401، روز شنبه 16 مهر 1401 پردازش خواهند شد.
با ما تماس بگیرید ۰2191005666
0
برند فراسو (Farassoo) شرکت خصوصی ایرانی است که در سال 1368 توسط احمد علی‌پور فطرتی و مدیرعاملی علی علی‌پور فطرتی در زمینه طراحی، ساخت، تولید و بازاریابی تجهیزات رایانه‌ای و الکترونیک و آی تی شروع به فعالیت کرد. فراسو با معرفی صفحه‌کلید مدل ۲۲۸۲ شروع بع فعالیت کرد. در حقیقت شهرت این شرکت به‌خاطر صفحه‌کلیدهای طراحی شده آن است. محصولات این شرکت به کشورهای دیگر نیز صادر می‌شود.
فراسو در سال 1384 دست به تاسیس و را‌اندازی کارخانه‌ای به مساحت 12 هزار متر مربع و با زیربنایی در حدود 7 هزار متر مربع در نزدیکی شهرک صنعتی پرند زد.
کارخانه فراسو از بخش‌های تخصصی و متفاوتی برخوردار است که از مهمترین آن‌ها می‌توان به سایت تولید، تزریق پلاستیک، رنگ، بسته‌بندی و بخش فناوری نصب سطحی اشاره کرد.
ارزش،ماموریت و چشم انداز فراسو برپایه سه اصل بنیان گذاری شده است: اولی تامین مناسب‌ترین محصول در حوزه الکترونیک خاورمیانه و دومی ارائه بهترین محصولات با استفاده از یک تیم مجرب و در آخر سه کلمه صداقت، همبستگی و نوآوری.
خدمات پس از فروش شرکت فراسو نیز قابل توجه است. این شرکت به پاس ارائه خدمات مناسب به مشتریان و استفاده از متخصصان حوزه تکنولوژی توانسته افتخارات و عناوین متعدد داخلی و خارجی کسب کند.
مشاهده بیشتر
خانه دسته‌بندی‌ سبد خرید جستجو ورود
دسته‌بندی‌ها
اطلاعات بیشتر
حساب کاربری
به وبسایت جدید لیون کامپیوتر خوش آمدید، در صورتی که قبلا در سایت حساب کاربری داشته‌اید، لطفا بر روی گزینه "بازنشانی رمز عبور" کلیک کنید و پس از تایید شماره تلفن و ایمیل خود، رمز عبور جدیدی تعیین کنید. بازنشانی رمز عبور