کیس و قطعات اصلی داخل کیس
قطعات اصلی خارجی کیس
لوازم جانبی کامپیوتر
لوازم جانبی کامپیوتر
لوازم جانبی کامپیوتر
با ما تماس بگیرید ۰2191005666
0
برند اف اس پی با نام کامل اف اس پی گروپ (FSP Group) به عنوان یک تولید کننده منابع تغذیه الکترونیکی در سال 1993 در کشور تایوانی تاسیس شد.گام های موثر FSP چهار سال پس از تاریخ تاسیس شروع شد.اف اس پی با انعقاد قراردادی جامع به یکی از شرکای اصلی اینتل تبدیل شد تا با همکاری این شرکت بتوانند منابع تغذیه تولید شده توسط FSP را بروز کنند.

پنج سال بعد، یعنی درست در سال 2002 شرکت اف اس پی با پشتوانه فروش موفق، منابع مالی کلان و مستندات مالی قابل قبول توانست وارد بازار بورس داخلی کشور شود.گام بعدی شرکت برای توسعه در سال 2006 برداشته شد. دقیقا در سال‌هایی که منتهی به رکودهای اقتصادی در بازارهای جهانی می‌شد اف اس پی تکامل برند خود را سرعت بخشید.آن‌ها با جذب هرچه بیشتر نیروی انسانی افق‌های بلند پروازانه‌ای برای شرکت متصوربودند.

قدم بعدی برای اف اس پی پس از جذب نیروی انسانی، دستیابی به بازارهای پزشکی بود. این کمپانی برای افزایش قدرت مالی و ورود پر قدرت به بازارهای پزشکی با شرکت (Protek Power) ادغام شد.
جذب سرمایه گذار در سال 2008، استفاده از قابلیت هوش چندگانه در خط تولید در سال 2009، کسب مهمترین جوایز بین‌المللی در سال 2012، رونمایی 400 اختراع جدید از جمله کوچکترین آداپتور جهان در سال 2013، سرمایه گذاری کلان به منظور تحقیق و توسعه در سال 2017 و همچنین ورود به صنعت باتری‌های قابل شارژ و همچنین را اندازی خط تولید ایمن و جامع در سال 2019 تمامی گام‌های مهم برداشته در سال‌های فعالیت برند اف پی اس بوده است.
مشاهده بیشتر
خانه دسته‌بندی‌ سبد خرید جستجو ورود
دسته‌بندی‌ها
اطلاعات بیشتر
حساب کاربری
به وبسایت جدید لیون کامپیوتر خوش آمدید، در صورتی که قبلا در سایت حساب کاربری داشته‌اید، لطفا بر روی گزینه "بازنشانی رمز عبور" کلیک کنید و پس از تایید شماره تلفن و ایمیل خود، رمز عبور جدیدی تعیین کنید. بازنشانی رمز عبور