کیس و قطعات اصلی داخل کیس
قطعات اصلی خارجی کیس
لوازم جانبی کامپیوتر
لوازم جانبی کامپیوتر
لوازم جانبی کامپیوتر
با ما تماس بگیرید ۰2191005666
0
کی نت در سال 1992 با مشارکت بانکهای محلی برای اتصال همه سیستم های بانک محلی و امکان فعال کردن طیف گسترده ای از خدمات بانکی از طریق یک شبکه پیشرفته مورد بررسی قرار گرفت.
کی نت یک شرکت ملی کویتی است که خدمات بانکی الکترونیکی را به همه بانکهای کویت ارائه می دهد. Knet در زمینه های مختلف بانکداری الکترونیکی، فن آوری پیشرفته را پیگیری، اتخاذ کند. بنابراین متعهد به ارائه راهکارها و خدمات با بالاترین استانداردهای موجود در سطح جهانی برای بانکهای عضو و جامعه بانکی در کویت است.
Knet به طور مداوم به دنبال حداکثر رساندن دقت، کارایی و امنیت در انجام معاملات مالی برای مشتریان است. Knet به تمام بانک های فعال در کویت خدمت می کند و از طریق گسترش خدمات خود به بانکهای عضو خود و مشتریان آنها فرصت بهره مندی از خدمات بانکداری الکترونیکی در کشورهای شورای همکاری خلیج فارس به عنوان بخشی از اتصال شبکه GCC مرزها را پشت سر می‌گذارد .
شرکت خدمات بانکی الکترونیکی مشترک (K.S.C.C.) در سال 1992 با مشارکت بانک های محلی در آن زمان تاسیس شد، این شرکت از سال 1994 خدمات خود را که شامل پیوند خودکار بین بانک های محلی، خدمات نقطه فروش، خدمات خودپرداز، دروازه پرداخت برای تجارت الکترونیکی و دولت الکترونیکی و سایر خدمات تخصصی در زمینه سیستم پرداخت الکترونیکی است را ارائه می دهد .
مشاهده بیشتر
خانه دسته‌بندی‌ سبد خرید جستجو ورود
دسته‌بندی‌ها
اطلاعات بیشتر
حساب کاربری
به وبسایت جدید لیون کامپیوتر خوش آمدید، در صورتی که قبلا در سایت حساب کاربری داشته‌اید، لطفا بر روی گزینه "بازنشانی رمز عبور" کلیک کنید و پس از تایید شماره تلفن و ایمیل خود، رمز عبور جدیدی تعیین کنید. بازنشانی رمز عبور