کیس و قطعات اصلی داخل کیس
قطعات اصلی خارجی کیس
لوازم جانبی کامپیوتر
لوازم جانبی کامپیوتر
لوازم جانبی کامپیوتر
با ما تماس بگیرید ۰2191005666
0
اولین محصول موفق تجاری برند لاجیتک ماوس کامپیوتر بود، دستگاهی "اشاره گر" که به عنوان کمک ناوبری برای یک رابط گرافیکی رایانه عمل می کرد. در سال 1982، این شرکت P4 Mouse، اولین دستگاه سخت افزاری این شرکت را معرفی كرد. در سپتامبر 1986، این شرکت دفتر مرکزی سوئیس خود را از اپل به رومانل منتقل کرد.
در ابتدا فروش ماوس‌ها متوسط ​، اما همیشه در حال رشد، زمینه را برای آغاز فعالیتهای جهانی و حضور جهانی Logitech فراهم کرد.

لاجیتک یکی از تأمین کنندگان لوازم جانبی رایانه ای در جهان است، تعداد کارمندان آن از 8000 نفر بیشتر است، محصولات آن در بیش از 100 کشور به فروش می رسد و برای کنسول های بازی، سیستم های سرگرمی خانگی، رایانه های شخصی، دستگاه های پخش کننده iPod / MP3 و تلفن های همراه که از طریق خرده فروشان و همچنین از طریق تولیدکنندگان بزرگ رایانه توزیع می کند استفاده می شود.
در سال 2009، Business Week Online گزارش داد که ماوس‌های رایانه ای تقریباً 24٪ و صفحه کلید 17٪ از فروش لاجیتک را تشکیل می دهند.
مشاهده بیشتر
خانه دسته‌بندی‌ سبد خرید جستجو ورود
دسته‌بندی‌ها
اطلاعات بیشتر
حساب کاربری
به وبسایت جدید لیون کامپیوتر خوش آمدید، در صورتی که قبلا در سایت حساب کاربری داشته‌اید، لطفا بر روی گزینه "بازنشانی رمز عبور" کلیک کنید و پس از تایید شماره تلفن و ایمیل خود، رمز عبور جدیدی تعیین کنید. بازنشانی رمز عبور