کیس و قطعات اصلی داخل کیس
قطعات اصلی خارجی کیس
لوازم جانبی کامپیوتر
لوازم جانبی کامپیوتر
لوازم جانبی کامپیوتر
با ما تماس بگیرید ۰2191005666
0
نوکیا از سال 1865 به عنوان یک کارخانه واحد کاغذ سازی شروع به کار کرده بود، در طی سالیان متمادی در بخشهای مختلف صنعتی از جمله کابل، محصولات کاغذی، چکمه های لاستیکی، لاستیک، تلویزیون و تلفنهای همراه موفقیت کسب کرده و پرورش داده است.
انتقال نوکیا به تمرکز اصلی در ارتباطات از راه دور از دهه 1990 آغاز شد. اولین تماس GSM در سال 1991 با استفاده از تجهیزات نوکیا انجام پذیرفت. موفقیت سریع در بخش تلفن های همراه باعث شد تا نوکیا تا سال 1998، به عنوان پرفروش ترین مارک تلفن همراه در جهان شناخته شود. در سال 2003 نوکیا اولین تلفن دوربین را معرفی کرد. در سال 2011، نوکیا برای مقابله با رقابت فزاینده سیستم عامل های iOS و Android، با مایکروسافت وارد یک همکاری استراتژیک شد و در سال 2014 نوکیا بخش تلفن همراه و دستگاه های خود را به مایکروسافت فروخت.
ایجاد شبکه های نوکیا، به دنبال خرید شریک سرمایه گذاری مشترک زیمنس در سال 2013، پایه و اساس تحولات نوکیا به یک ارائه دهنده سخت افزار و نرم افزار شبکه را ایجاد کرد. خریدی که در سال 2015 از ارائه دهنده تجهیزات مخابراتی فرانسوی-آمریکایی Alcatel-Lucent انجام شد، دامنه نمونه کارها و پایگاه مشتری نوکیا را بسیار گسترش داد.
مشاهده بیشتر
خانه دسته‌بندی‌ سبد خرید جستجو ورود
دسته‌بندی‌ها
اطلاعات بیشتر
حساب کاربری
به وبسایت جدید لیون کامپیوتر خوش آمدید، در صورتی که قبلا در سایت حساب کاربری داشته‌اید، لطفا بر روی گزینه "بازنشانی رمز عبور" کلیک کنید و پس از تایید شماره تلفن و ایمیل خود، رمز عبور جدیدی تعیین کنید. بازنشانی رمز عبور