کیس و قطعات اصلی داخل کیس
قطعات اصلی خارجی کیس
لوازم جانبی کامپیوتر
لوازم جانبی کامپیوتر
لوازم جانبی کامپیوتر
با ما تماس بگیرید ۰2191005666
0
اوریکو در سال 2009 تاسیس شد، یک شرکت نوآورانه با فناوری پیشرفته است که ریشه در تحقیق و توسعه از لوازم جانبی دیجیتال هوشمند دارد. بر اساس قدرت تحقیق و توسعه، نگرش دقیق تولید ، تجربه غنی از تحقیق و توسعه و برنامه ریزی طولانی مدت بازاریابی، ORICO اصرار دارد محصولات راحت تر با کارایی بالاتری برای افراد، خانواده ها یا شرکت ها ارائه دهد.
شرکت اوریکو بخاطر تصویر قابل اعتماد و ابتکار خود بسیار مشهور است. و به دلیل سرعت سریع، برخورد سختگیرانه، کیفیت بالا توسط شرکای همکار عمیقا به خاطر می ماند.
از زمان تأسیس اوریکو توسط Xu Yeyou، شرکت ر ا وقف تغییر شرایط دردسرساز زندگی از طریق نوآوری در محصول و احترام به آرزوی مردم برای بهبود زندگی برای بهتر کردن آن کرده است. در ابتدا، لپ تاپ ها به تدریج جایگزین میزهای دسک تاپ می شدند، سپس به روزرسانی دسک تاپ ها با شدت و نشاط بود. Xu Yeyou از این فرصت استفاده کرد و با تجهیزات جانبی ذخیره سازی فناوری اطلاعات شروع به کار کرد، راه حل قابل اتکایی برای ذخیره سازی گسترده داده ها ارائه داد و در همین حال، او با محصولات توسعه دهنده USB برنامه ریزی کرد تا عملکردهای لپ تاپ های سبک را بهبود بخشد تا به عنوان دسک تاپ مفید شوند.
مشاهده بیشتر
خانه دسته‌بندی‌ سبد خرید جستجو ورود
دسته‌بندی‌ها
اطلاعات بیشتر
حساب کاربری
به وبسایت جدید لیون کامپیوتر خوش آمدید، در صورتی که قبلا در سایت حساب کاربری داشته‌اید، لطفا بر روی گزینه "بازنشانی رمز عبور" کلیک کنید و پس از تایید شماره تلفن و ایمیل خود، رمز عبور جدیدی تعیین کنید. بازنشانی رمز عبور