کیس و قطعات اصلی داخل کیس
قطعات اصلی خارجی کیس
لوازم جانبی کامپیوتر
لوازم جانبی کامپیوتر
لوازم جانبی کامپیوتر
به دلیل تغییرات زیرساختی، تمامی سفارش‌های پرداخت شده از تاریخ 12 مهر 1401، روز شنبه 16 مهر 1401 پردازش خواهند شد.
با ما تماس بگیرید ۰2191005666
0
فیلیپس یک شرکت چند ملیتی هلندی است که در آیندهوون تاسیس شد. از سال 1997 ، دفتر مرکزی آن در آمستردام قرار دارد ، اگرچه دفتر بنلوکس هنوز در آیندهوون است. فیلیپس قبلاً یکی از بزرگترین شرکتهای الکترونیکی در جهان بود که در حال حاضر در حوزه فناوری سلامت متمرکز بوده و بخشهای دیگری نیز از آن واگذار شده است.
در سال 1891 توسط جرارد فیلیپس و پدرش فردریک تاسیس شد و اولین محصولات آنها لامپ بود. در حال حاضر حدود 74000 نفر در 100 کشور جهان مشغول به کار هستند. این شرکت عنوان افتخاری سلطنتی خود را در سال 1998 به دست آورد و "الکترونیک" را به دلیل تمرکز مجدد از الکترونیک مصرفی به فناوری مراقبت های بهداشتی، به نام خود در سال 2013 حذف کرد.
فیلیپس به سه بخش اصلی تقسیم شده است: بهداشت شخصی (لوازم الکترونیکی مصرفی فیلیپس و لوازم خانگی و مراقبت شخصی فیلیپس)، مراقبت متصل و تشخیص و درمان (سیستم های پزشکی فیلیپس سابق)
مشاهده بیشتر
خانه دسته‌بندی‌ سبد خرید جستجو ورود
دسته‌بندی‌ها
اطلاعات بیشتر
حساب کاربری
به وبسایت جدید لیون کامپیوتر خوش آمدید، در صورتی که قبلا در سایت حساب کاربری داشته‌اید، لطفا بر روی گزینه "بازنشانی رمز عبور" کلیک کنید و پس از تایید شماره تلفن و ایمیل خود، رمز عبور جدیدی تعیین کنید. بازنشانی رمز عبور