کیس و قطعات اصلی داخل کیس
قطعات اصلی خارجی کیس
لوازم جانبی کامپیوتر
لوازم جانبی کامپیوتر
لوازم جانبی کامپیوتر
به دلیل تغییرات زیرساختی، تمامی سفارش‌های پرداخت شده از تاریخ 12 مهر 1401، روز شنبه 16 مهر 1401 پردازش خواهند شد.
با ما تماس بگیرید ۰2191005666
0
شرکت ایکس ویژن در ابتدا با نام M.Amiri & Company توسط محمود امیری تاسیس شد.
کمپانی ایکس ویژن در سال 1984 اولین شرکت خصوصی بود که دستگاه های فکس را به ایران معرفی کرد. دستگاه های برتر شارپ به سرعت جایگاه شماره یک را در کنار بسیاری از محصولات دیگر این شرکت به خود اختصاص دادند.
در سال 1989، IOMCO اولین شرکتی بود که لپ تاپ را وارد ایران کرد و با مارک شارپ حمل و به فروش می‌رسیدند.
در سال 1994 ، IOMCO تصمیمی استراتژیک برای ورود به ساخت و ساز گرفت. با همکاری انحصاری با ال جی الکترونیکس، IOMCO یک مرکز تولید زیرمجموعه در هشتگرد (80 کیلومتری تهران) تاسیس کرد.
IOMIND نه تنها اولین مانیتور CRT ایران را در سال 1994 تولید کرده بود، بلکه در سال 1995 این شرکت مونتاژ چاپگرهای اپسون و سیکوشا را آغاز کرد. این گروه همچنین به سرعت تولید مانیتورهای LCD را آغاز کردند. قرار بود کمی بعد فروش منطقه ای دنبال شود.
در سال 2009 با افزایش حجم تولید، واحد تولیدی مادیران که یک کارخانه پلاستیک کاملاً مستقل بود را در کنار مرکز عملیاتی هشتگرد تاسیس کرد. در زمان راه اندازی این کارخانه پیشرفته ترین کار را داشت و برای بهینه سازی عملیات، از رباتیک پیشرفته استفاده می کرد.
در سال 2016 نه تنها مقر مادیران بلکه دفاتر مرکزی، مجموعه ای از چند ملیت بود که در ایران فعالیت می کردند.
مشاهده بیشتر
خانه دسته‌بندی‌ سبد خرید جستجو ورود
دسته‌بندی‌ها
اطلاعات بیشتر
حساب کاربری
به وبسایت جدید لیون کامپیوتر خوش آمدید، در صورتی که قبلا در سایت حساب کاربری داشته‌اید، لطفا بر روی گزینه "بازنشانی رمز عبور" کلیک کنید و پس از تایید شماره تلفن و ایمیل خود، رمز عبور جدیدی تعیین کنید. بازنشانی رمز عبور