bg header

دشت اول برای تک بلاگرهای تازه نفس

لیون کامپیوتر در راستای کمپین‌های حمایتی خود که زین پس با هشتگ #حمایت_لیونی شناخته می‌شوند، کمپین جدیدی را به نام #دشت_اول طراحی و اجرا کرده است. این کمپین تمامی تِک بلاگرهای تازه نفسی که حداقل 500 فالور واقعی داشته باشند را شامل می‌شود، برای شرکت در این کمپین شرایط زیر را در نظر داشته باشید:
- داشتن حداقل 500 فالور واقعی
- پابلیک و بیزینس بودن پیج
- فعالیت در زمینۀ تکنولوژی، گیم یا آموزش
- داشتن حداقل 10 پست مرتبط
در صورتی که این شرایط را دارید از فرم انتهای صفحه، مشخصات مورد نیاز را برای ما ارسال کنید. تیم مارکتینگ لیون کامپیوتر درخواست‌ها را بررسی کرده و براساس شرایط اعلام شده، دشت اول را برای تِک بلاگرهای حائز شرایط در نظر گرفته و به آن‌ها اطلاع می‌دهد.

icon icon icon

علیرغم اینکه لیون کامپیوتر در طول سالیان گذشته، در قالب برنامه های متفاوت کمپین های حمایتی خود را طراحی و اجرا کرده است، اما دشت اول، اولین قدم برای حمایت از تک بلاگر های فعال در زمینۀ تکنولوژی، گیم و سخت افزار است.

Icon Followers
icon

از بین نفرات شرکت کننده، تعداد محدودی از افرادی که دارای استانداردهای بالایی در فعالیت خود باشند و کیفیت کاری آن‌ها بالا باشد، از طرف تیم مارکتینگ انتخاب می‌شوند تا در برنامه‌های آتی لیون کامپیوتر شرکت داده شوند و حمایت‌هایی را نیز در مسیر فعالیتشان، تدارک خواهیم دید.